Warunki użytkowania.

Prawa autorskie
Strona podlega ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83).  Cytowanie fragmentów artykułów zawartych na stronie jest dozwolone tylko w przypadku podania źródła i odnośnika do strony http://iza-en.blogspot.com/ (dotyczy to także zdjęć).  Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie treści bloga osobom trzecim do celów reklamowych i komercyjnych bez wcześniejszej konsultacji i uzyskania mojej zgody.
Odpowiedzialność serwisu
Jako autorka strony dokładam wszelkich starań, by podawane na łamach bloga informacje były rzetelne, sprawdzone i odpowiadały stanowi faktycznemu. 
Decyzje związane z intensywnym uprawianiem sportu należy konsultować z lekarzem - zwłaszcza, jeśli wcześniej nie mieliśmy do czynienia z aktywnością fizyczną.
Ograniczenia użytkowania
W komentarzach nie należy umieszczać informacji bądź treści niezgodnych z prawem,  pornograficznych, wulgarnych i naruszających jakiekolwiek prawa osób trzecich.
Uwagi końcowe
Nie ponoszę odpowiedzialności karnej, prawnej ani administracyjnej za użytkowanie serwisu przez odwiedzających w sposób niezgodny z wyżej wymienionymi warunkami. Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy, które te warunki naruszą oraz do ograniczania dostępu do strony w przypadku naruszenia warunków użytkowania.

iza en.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz