piątek, 25 kwietnia 2014

Join us! Wspólny trening! :) 
Założenie jest proste – jako, że moja skromna strona nazywa się „Lets FIT Together” i ostatni człon jakoś zobowiązuje, chciałabym, byśmy codziennie wspólnie wykonywali jakiś trening. Oczywiście w jednym czasie raczej się nie uda, każde z nas ma swoje życie i inny rozklad dnia, natomiast fajnie jest pomyśleć, że gdzieś tam Miętówka też męczy ramiona, i że nie tylko mój brzuch dostaje dziś dodatkową porcję ćwiczeń :) [brzucha nadesłano dużo, więc będzie zmęczony ;) ]

Treningi mają być w miarę krótkie, tak, żeby stanowiły atrakcję dodatkową, nie zaburzając Wam Waszych indywidualnych planów treningowych. Mają być raczej formą zabawy i poczucia, że ćwiczymy razem :)

Zaczynamy 5 maja (bo na długi weekend pewnie część z Was wyjeżdża).

Całą rozpiskę znajdziecie tu (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xwCPzWGU--sDJm8OcyILhMhe6S5f8K3YXZEh-6Sojjo/edit?usp=sharing), ale i tak ku pamięci, codziennie w wydarzeniu pojawiać się będą przypomnienia i linki/zdjęcia :)

Dodatkowo w dokumencie z linka możecie wpisać się jako uczestnicy (druga zakładka), jeśli chcecie – możecie się tam podlinkować, żeby było wiadomo who is who (ale nie jest to obowiązek ;) ). W tabeli wpisujecie krzyżyk, jeśli trening zrobicie i zostawiacie pole puste, jeśli tego dnia nie dacie rady poćwiczyć.

Who is in? :) TU link to wydarzenia na facebooku.

ZAPRASZAM :) :) :)

Ps. A jeśli będziecie chcieli by wydarzenie trwało dalej... możecie propozycje wpisywać w kolejnych datach (to też sugestia dla tych, którym wysłanie treningu umknęło :) )

2 komentarze: